Skandāli

Ansim Pūpolam esot finanšu problēmas, tāpēc viņš aizgājis no Nekā Personīga, lai “pelnītu naudu”

Daudziem TV skatītājiem noteikti bija pārsteigums uzzināt, ka tautā zināmais žurnālists Ansis Pūpols vairs nav redzams TV3 raidījumā Nekā Personīga. 

Ir kļuvis zināms, ka galvenais iemesls šādam solim ir finanses – Pūpols raidījumā esot nopelnījis parāk maz naudas, lai varētu segt savus izdevumus, tāpēc nolēmis veidot savu raidījumu, kurā uz pasūtijuma sižetu un filnu rēķina cer nopelnīt vairāk naudas. Daudziem viņa faniem tas licis vilties, jo uzskatījuši Pūpolu par “nenopērkamu”. Tomēr viņa solis pamest Nekā Personīga “atvēris acis” daudziem viņa kolēģiem, kuri tagad cenšas distancēties no Pūpola, kurš viņu acīs ir “sasmērējies”, cenšoties par naudu ietirgot sižetus un nomelnošanas kampaņas.

 

No otras puses, Pūpola izmisums pēc finansēm ir saprotams. Nekā Personīga Pūpola ienākumi neesot bijuši krietni lielāki par 1000 eiro mēnesī, savukārt izdevumi ir ievērojami.

Tā, 42 gadus vecajam Ansim Pūpolam aiz muguras jau ir viena laulība, kura šķirta pirms astoņiem gadiem. Tajā dzimuši divi bērni – Klāvs un Katrīna, kuri tagad jau ir pusaudži. Savukārt pirms vairāk nekā trim gadiem Ansim izjuka attiecības ar žurnālisti Ievu Alberti, ar kuru viņam ir dēls Pauls Pūpols, kuram jau ir pieci gadi. Visiem bērniem jāsniedz finansiāls atbalsts.

Savukārt gadu atpakaļ A. Pūpols bildināja savu mīļoto Kristīni Levki. Un jau tuvākā nākotnē esot plānotas kāzas.

Varbūt tieši tāpēc savulaik tik uzticamais A. Pūpols ir gatavs par naudu filmēt ko vien vajag…