Skandāli Viedokļi

Vai Edgars un Eva Ciniņi tagad atstrādā Lemberga naudu?

Pēdējā laikā, ar melu un propogandas palīdzību, sev internetā aktīvu uzmanību cenšas pievērst bedīgi slavenais pārītis Edgars un Eva Ciniņi, kuri sev, daudzu gadu garajā karjerā, paspējuši iemantot ne vien apšaubāmu reputāciju, bet arī “uzmetēju” un naudas atmazgātāju statusu. 

Nozares pazinēji ziņo, ka Ventspils tranzītbiznesā par Evu Ciniņu bijušas ļoti sliktas atsauksmes – augstā sabiedrības dāma lielāko daļu laika pavadījusi izklaidējoties, un tērējot “sūri, grūti” nopelnīto naudiņu… Un tieši fakts, ka naudas plūsma apstājās, ir arī galvenais iemesls Evas un Edgara Ciniņu histērijai.

Internetā daudzi komentētāji iesmej par Evu Ciniņu, kura šobrīd uzmetusies par dedzīgu “Latvijas interešu” aizstāvi, lai arī (kā zem viņas sacerējumiem rakstīja kāds interneta komentētājs) “pat pēdējam muļķim ir skaidrs, ka kundzes vienīgā un galvenā sāpe ir fakts, ka viņa vairs nevar turpināt dzīvot savu izšķērdīgo dzīves veidu”.

Lasi arī: Eva Ciniņa un Edgars Ciniņš – Latvijas politikas melnās naudas mazgātāju pārītis; Vai nauda tiek atkal nesta politiskajām partijām

Kā mums “sabiedrības krējuma dāmu Evu Ciniņu” noraksturoja Ventspils tranzītzbiznesā augsti stāvošs menedžeris – viņa vairs nevarēja “tupēt restorānos un kvasīt vīnu”! Dāma, kurai bijušais/esošais vīrs (Ciniņu pāra savdabīgās attiecības, kurās esot regulāri novērojama arī vardarbība ģimenē un psiholoģiski pazemojumi no “vīra” puses, ir atevišķa raksta cienīgs stāsts) bija iekārtojis labi apmaksātu darbu, visu savu laiku pavadīja Rīgā, tēlojot topmenedžeri un gozējoties labākajos restorānos. Tagad kad, gan Edgars Ciniņš, gan Eva Ciniņa ir izmesti no Ventspils tranzītbiznesa, viņu emocionālās aktivitātes top vēl jo saprotamākas.

Ne mazāk izmisušas esot Edgara Ciniņa darbības, kurš biznesa pasaulē iemantojis ne vien uzmetēja un mākoņu stūmēja slavu (sola zilus brīnumus, bet neizdara neko), bet savulaik bijis aktīvs dalībnieks politiķu naudas atmazgāšanas shēmās Ventspils “hercoga” Aivara Lemberga uzdevumā. Klīst arī baumas, par Ciniņa saistību ar Vili Krištopānu, kurš šobrīd atrodas ASV (arī Ciniņam ir māja Floridā, kurš šobrīd apmeties bijušais Latvijas premjers), bet savulaik iemantoja bēdīgu slavu Latvijas politikā.

“Edgars Ciniņš politikas aprindās ir bēdīgi slavens ar savu saistību ar melnās naudas un tā saucamo naudas čemodānu piegādāšanu politiskajām partijām Aivara Lemberga uzdevumā daudzus gadus atpakaļ.  To, vai Ciniņi atkal ķērušies pie melnās naudas mazgāšanas (kā nekā rēķini taču jāmaksā?!) rādīs laiks, tomēr viņu politiskā histērija ap partiju KPV LV ir aizdomīga, par cik šī partija sevi skaidri nodefinējusi kā pretinieku smagos noziegumos apsūdzētajam Aivaram Lembergam.  Zinot abu Ciniņu pagātnes saistību ar Lembergu (Eva Ciniņa savulaik strādāja Ventspils Hansabankas nodaļā ar lielākajiem klientiem – respektīvi apkalpoja visus Lemberga sabiedrotos un viņu pašu, savukārt Edgars Ciniņš bija Lemberga čemodānu nēsētājs), nebūtu nekāds brīnums, ka šis Latvijas melnais pārītis ir piezīdušies pie Lemberga pupa, un šobrīd cītīgi atstrādā naudu…

 

RunaLatvija.lv redaktors

Aigars Andersons